Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

JASEŁKA 2013

W dniu 18 grudnia 2013 uczniowie naszej Szkoły  pod opieką  uczestniczyli w Jasełkach Bożonarodzeniowych zorganizowanych przez uczniów klasy III A i III B oraz klasy II E pod opieką Ks. Waldemara – nauczyciela religii. Głównym przesłaniem spektaklu była pragnienie i tęsknota ludzi za miłością w życiu codziennym.  „Człowiek prawdziwie bogaty, to ten, któremu własne dzieci rzucają się w ramiona, kiedy ma puste ręce.”    Pragnąłem szczęścia, a dostałem pieniądze…!” Jasełka były wspaniałą okazja do refleksji związanej z Tajemnicą Bożego Narodzenia. Wśród zebranych gości byli obecni: Ks. Dziekan – Marian Mieczkowski-proboszcz Parafii Katedralnej oraz ks. Proboszcz Parafii św. Andrzeja Boboli, a także przedstawiciele Gminy Łomża i Rady Rodziców. P. Dyrektor złożyła wszystkim przybyłym Gościom, a także uczniom serdeczne życzenia świąteczne.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 23 lutego 2014 15:20
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:40:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę