Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@
*******************************************************************

Relacja z wystawy zwierząt egzotycznych

 

W dniach 21 i 22 listopada w naszej szkole gościł hodowca zwierząt egzotycznych – Pan Jarosław Rejmer, który przybył z Torunia. Uczniowie podzieleni na grupy, w ciągu tych dwóch dni mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji biologii. W naszej szkole gościła też grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży, uczniom podobała się żywa lekcja biologii. Uczestnicy podziwiając wystawę rzadko spotykanych okazów zwierząt, usłyszeli bardzo wiele ciekawostek, związanych między innymi z budową i behawiorem niezwykłych zwierząt. Każda grupa zasypywała prowadzącego pytaniami, na które potrafił w ciekawy sposób odpowiedzieć. W podświetlonych terariach uczniowie mogli podejrzeć między innymi: olbrzymie patyczaki i straszyki, kameleony, skorpiona, gekony, krocionogi, modliszki, ptaszniki oraz karaczany. Myślę, że dla wszystkich uczestników było to bardzo ciekawe doświadczenie – stojąc „oko w oko” z rzadkimi okazami zwierząt.

 

Michał Leszak

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 03 grudnia 2013 09:18
Data ostatniej edycji: so, 18 stycznia 2014 15:01:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę