Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
***************************************************************

Sprawozdanie z akcji Sprzątanie świata - Polska 2013 Pod hasłem „Odkrywamy Czystą Polskę”

Już 20-sty raz słynna akcja „Sprzątania świata” ma miejsce w Polsce! Odbywa się także w naszej małej ojczyźnie – czyli na terenie Gminy Łomża. Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie wzięli udział w tym przedsięwzięciu. 01. października uczniowie klasy I a pod opieką p. Ewy Szymańskiej oraz p. Beaty Sobolewskiej, we współpracy z Nadleśnictwem Łomża, porządkowali tereny lasu jednaczewskiego oraz jego bliskiej okolicy. Zebrano około 0,5 m3 śmieci, które zostały poworkowane i zabrane na wysypisko śmieci. Na zakończenie pracowitej wyprawy, wszyscy mieli okazję wspólnego biesiadowania przy ognisku z kiełbaskami, które przygotowało Nadleśnictwo Łomża.

 


Michał Leszak

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 14 października 2013 21:02
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:39:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę