Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

 

*****************************

 

Pożegnanie tegorocznych absolwentów odbyło się w hali sportowej, dzień przed zakończeniem roku szkolnego - 27 czerwca 2013r.

Uroczystość otworzyła Dyrektor szkoły – Pani Wiesława Masłowska, która zaprosiła młodzież do poloneza Kilara. Po pięknie wykonanym tańcu, uczniowie zajęli przygotowane dla nich miejsca, obok swoich wychowawców, a głos ponownie zabrała Pani Dyrektor. Następnie dotychczasowy poczet sztandarowy przekazał sztandar szkoły na ręce delegacji klas drugich, po czym uczniowie klas III złożyli na niego uroczyste ślubowanie. Następnie przedstawicielka klas II- Natalia Złotkowska pięknie pożegnała starsze koleżanki i kolegów, którym życzyła przede wszystkim woli walki, która będzie potrzebna do pokonywania przeszkód, jakie stawi przed młodzieżą los. Zaś w imieniu uczniów klas trzecich nauczycieli, rodziców oraz młodsze koleżanki i kolegów pożegnali absolwenci: Aleksandra Zacharczyk oraz Dawid Ustaszewski, którzy wywołali swoimi ciepłymi słowami wzruszenie wśród słuchaczy.

Po ich wystąpieniu przyszedł czas na podziękowania skierowane dla gości jak i wszystkich pracowników naszej szkoły. Po nich nastąpił moment, na który wszyscy czekali – rozdanie nagród i dyplomów najlepszym uczniom klas trzecich za wyniki w nauce, najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym, stuprocentową frekwencję  przez trzy lata nauki w gimnazjum, najwyższe lokaty w konkursach przedmiotowych oraz osiągnięcia sportowe. Na zakończenie uroczystości absolwenci zaprosili wszystkich do wysłuchania części artystycznej, w której podziękowali nauczycielom za  przekazaną wiedzę oraz „trud oddzielenia światła od ciemności” . „Piosenką pożegnalną” artyści wywołali wśród słuchaczy łezkę w oku i uczucie wzruszenia. Po niej nasze solistki – Magdalena Pietraszewska i Katarzyna Waszczeniuk zaśpiewały piosenkę „Ostatni raz z moją klasą”, która wśród absolwentów wywołała smutny nastrój.

Po uroczystości goście, nauczyciele, rodzice oraz absolwenci udali się na skromny poczęstunek, po którym dla młodzieży odbyła się taneczna zabawa. Uroczystość pożegnania absolwentów przygotowała Pani Maria Zaremba wraz z wychowawcami klas III.

 

*****************************

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 04 lipca 2013 21:04
Data ostatniej edycji: so, 30 listopada 2013 17:47:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę