Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 sierpnia 2022 napisz DONOS@
******************************************************************

WYNIKI KONKURSU O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

Dnia 11.06.2013 odbył się w naszej szkole VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych pod patronatem honorowym Starostwa Powiatowego w Łomży. Konkurs organizowany jest we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Niemieckiego. Do finału zgłosiło się sześć szkół: Gimnazjum w Śniadowie, Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Nowogrodzie, Gimnazjum w Zbójnej, Publiczne Gimnazjum w Miastkowie, Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Wiźnie oraz Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Łomży. Z każdej szkoły wystąpiła trzyosobowa drużyna. Uczniowie musieli wykazać się szeroką wiedzą z zakresu geografii, historii, muzyki, literatury i sztuki państw niemieckiego obszaru językowego.

I miejsce zajęła drużyna Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II z Nowogrodu w składzie: Paweł Chojnowski, Patrycja Flera i Paulina Pianka.
II miejsce – drużyna Gimnazjum ze Śniadowa w składzie: Justyna Długokęcka, Patryk Grzymała, Emilia Wysocka.
III miejsce – drużyna Publicznego Gimnazjum Nr. 9  im. Rodziny Lutosławskich w Łomży w składzie: Natalia Czarnecka, Magdalena Ferenc, Natalia Złotkowska.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Łomży, Wydawnictwu Nowa Era oraz łomżyńskiej firmie IPH- Informatyka Partnerstwo Handel za pomoc finansową w organizacji konkursu i ufundowanie nagród.

Opracowanie: Iwona Kulka
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 11 czerwca 2013 22:22
Data ostatniej edycji: cz, 04 lipca 2013 20:03:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę