Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

DZIEŃ OTWARTY

 

            W niedzielę 17 marca  br. w godzinach od 10 do 13  po raz kolejny odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte. Uczniowie klas szóstych mieli możliwość  poznać nie tylko szkołę, ale spotkać się  z jej uczniami i nauczycielami. Gości bardzo ciepło i serdecznie powitała Pani Dyrektor Wiesława Masłowska, która przedstawiła ofertę edukacyjną. W swoim wystąpieniu zapewniła, że nasze gimnazjum jest dobrą szkołą, posiadającą bogaty wachlarz zajęć dodatkowych, bardzo dobrze  wyposażone pracownie. Priorytetem naszej placówki jest  troska o bezpieczeństwo ucznia i rozwój jego talentów. Pani dyrektor podkreśliła, że dobra szkoła to nie „wkuwak”, to miejsce, w którym jest zdrowa rywalizacja i panuje miła i przyjazna atmosfera.

            W ramach spotkań z młodzieżą gimnazjalną zaproszeni goście mogli też obejrzeć krótkie przedstawienie. Tym razem zaproponowano nową, oryginalną wersję znanej baśni - „Kopciuszek na wesoło”.

            Z dużym entuzjazmem przyjęty został występ grupy aerobowej. Nie mniejszy zachwyt wzbudził też pokaz wschodnich sztuk walki, taekwondo.

            W dalszej części uroczystości gości podzielono na grupy i oprowadzono
w miłej atmosferze po szkole. Przewodnikami byli uczniowie SU, którzy odpowiadali na pytania szóstoklasistów, rozwiewali wszelkie wątpliwości. Starali się przekonać, że gimnazjum to „nie taki diabeł straszny, jak go malują”, da się przeżyć, mało tego – polubić.

            Przyszli gimnazjaliści mieli okazję wziąć udział w m.in. krótkiej lekcji chemii i fizyki. Jak wiemy, są to przedmioty, z którymi spotkają się na kolejnym etapie edukacyjnym, czyli w gimnazjum. Nauczyciele przekonywali, że nauki ścisłe nie  muszą być zmorą ucznia, wręcz przeciwnie – mogą być pasjonujące.

            Wierzymy, że na Gościach nasze Gimnazjum zrobiło ogromne wrażenie. Zapraszamy zatem od września uczniów do nas.

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 29 kwietnia 2013 10:41
Data ostatniej edycji: pon, 01 lipca 2013 12:16:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę