Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

ZANIM NASTANIE ZMARTWYCHWSTANIE

 

*******

 

          W dniu 27 marca społeczność naszej szkoły uczestniczyła w  Świątecznym Apelu Wielkanocnym w formie montażu słowno-muzycznego pt. „Zanim nastanie Zmartwychwstanie”. Apel został przygotowany przez uczniów klasy I A pod kierunkiem P. Marii Michalskiej. Pieśni do montażu zostały przygotowane przez solistów i Chór Szkolny pod kierunkiem P. Justyny Czerwonko. W tematykę Wielkiego Tygodnia wprowadziła nas prezentacja multimedialna zaczerpnięta z filmu „Quo vadis Domine” z piosenką M. Bajora w wykonaniu ucznia naszej szkoły Dawida Dzwonkowskiego. Na zakończenie Apelu młodzież wręczyła P. Dyrektor i nauczycielom kolorowe palmy wielkanocne wykonane samodzielnie, a  P. Dyrektor złożyła wszystkim uczniom serdeczne życzenia świąteczne.

 

********

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 08 kwietnia 2013 18:54
Data ostatniej edycji: pon, 08 kwietnia 2013 19:00:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę