Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@
****************************************************************

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2012

 

*********

Pożegnanie kolejnego rocznika absolwentów

 

Czwartek – 28 czerwca był niepowtarzalnym dniem dla uczniów klas III.O godzinie 15:00 w hali sportowej rozpoczęła się uroczystość pożegnania kolejnego rocznika absolwentów. Całą galę rozpoczęła p. dyrektor Wiesława Masłowska zaproszeniem młodzieży do wykonania poloneza. Gimnazjaliści ubrani na golowo prezentowali się w tańcu dostojnie.

 

Później następowały po sobie kolejne punkty programu. Były przemówienia dyrekcji, zaproszonych gości i rodziców, przekazanie sztandaru szkoły, ślubowanie. Najlepszym wręczano nagrody i wyróżnienia. Zgromadzeni na uroczystości wysłuchali montażu słowno- muzycznego, którym gimnazjaliści podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. Po części oficjalnej odbył się bal gimnazjalny. Bawili się na nim nie  tylko uczniowie, ale również rodzice i wychowawcy klas III.

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 09 września 2012 16:14
Data ostatniej edycji: so, 13 października 2012 19:13:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę