Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@
*******************************************************************

PROJEKTY EDUKACYJNE 2012

 

*********

 

 

Dnia 21 marca 2012 roku uczniowie klas II  zaprezentowali wyniki swojej wytężonej, kilkumiesięcznej pracy nad projektami edukacyjnymi. Prezentacja odbyła się na hali sportowej w obecności Pani Dyrektor Wiesławy Masłowskiej, Pani wice dyrektor Anny Pawelec, nauczycieli  oraz uczniów klas I i II.

Szeroki wachlarz tematyczny projektów obejmujący nauki przyrodnicze, technologię informacyjną, historię, wychowanie fizyczne i  edukację globalną, wzbudził ogromne zainteresowanie publiczności. Prezentacja projektów przyjmowała różne formy. Widzowie mieli możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnych, albumów, makiet, plakatów i ulotek.

Z pewnością praca metodą projektu przyniosła wiele korzyści zarówno uczniom klas II, którzy nauczyli się podejmowania decyzji, odpowiedzialności za własne działania, rozwinęli kreatywność i przedsiębiorczość, a także uczniom klas I, którzy jako widzowie mieli możliwość na nowo odkryć przedmioty  z którymi na co dzień borykają się w szkole.

 

**********

Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 25 czerwca 2012 12:21
Data ostatniej edycji: so, 13 października 2012 19:13:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę