Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
****************************************************************

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

 

*******************

 

          W dniu 22 grudnia uczniowie naszego Gimnazjum oraz zaproszeni Goście  uczestniczyli w Jasełkach z okazji Bożego Narodzenia przygotowanych przez uczniów klasy IB oraz IC i IIC pod kierunkiem pani mgr Marii Michalskiej. Uczniowie przygotowali przedstawienie o Małym Księciu, który pojawia się na Ziemi tuż przed świętami. On też szukał stajenki, aby pokłonić się Jezusowi.
           Jasełka ubogacił kolędami Chór Szkolny przygotowany przez panią mgr Justynę Czerwonko oraz Grupa Areobiku pracująca pod kierunkiem pani mgr Izabelę Cywińską, która przygotowała taniec  do kolędy „Anioł Pasterzom mówił”. Na zakończenie Jasełek uczniowie przekazali świąteczne życzenia przybyłym Gościom, Dyrekcji Szkoły, Radzie Pedagogicznej, Pracownikom Obsługi, a także całej Społeczności Szkolnej.

 

*******************

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 15 stycznia 2012 21:45
Data ostatniej edycji: nie, 05 lutego 2012 20:23:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę