Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@
****************************************************************

GRUDZIEŃ 2011 - NOWOROCZNY DAR SERCA

          Caritas Diecezji Łomżyńskiej zorganizował II Kwestę przy parafiach „Bożonarodzeniowy Dar Serca” w dniu 18. 12. 2011r. Celem Kwesty pod hasłem „Nie przechodź obojętnie” jest dofinansowanie leczenia, rehabilitacji, profilaktyki zdrowotnej dzieci i dorosłych  w ramach Funduszu „Dzieci Chore” Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

            Do Kwesty przystąpili również uczniowie naszej społeczności szkolnej. Przygotowania trwały kilka tygodni przez zachęcanie do udziału w Kweście uczniów naszej szkoły, rozwieszeniu plakatów informujących o Kweście. Przygotowaniem akcji zajęli się uczniowie Szkolnego Kola Caritas pod opieką Opiekuna Koła mgr Marii Michalskiej. Kwesta odbyła się w parafiach Gminy Łomża, do których należą uczniowie naszego Gimnazjum, a więc w Szczepankowie, Wygodzie, Puchałach, Konarzycach - Par. M. B. Częstochowskiej, Kupiskach, Katedrze i przy par. O. O. Kapucynów. Do Kwesty zaangażowała się też spora grupa Nauczycieli w charakterze Opiekunów i Rodzice uczniów, bez których Kwesta by się nie odbyła. Serdecznie dziękujemy im za pomoc. W tym roku zebraliśmy 1 600.00 zł, a to oznacza że nasi chorzy uczniowie będą mogli skorzystać z pomocy materialnej. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w przeprowadzeniu Kwesty. Bóg zapłać!

 

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 03 stycznia 2012 13:43
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2012 18:28:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę