Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

MUZYKA IRLANDZKA W NASZYM GIMNAZJUM

 

          15 listopada w naszej szkole odbyła się Edukacja Muzyczna. Mieliśmy przyjemność gościć muzyków z Filharmonii Podlaskiej, którzy przybliżyli nam muzykę z kręgu kultury irlandzkiej. Z dużym zaciekawieniem uczniowie słuchali prezentowanych utworów. Wśród popularnych melodii, można było znaleźć kompozycje ze Szkocji i Anglii oraz polki i mazury. O wyjątkowości tej muzyki decydowała przede wszystkim interpretacja melodii, świeżość i prawdziwość wykonania co można było zauważyć podczas występu.

          Mamy nadzieję, że artyści z Filharmonii Podlaskiej jeszcze nie raz zagoszczą w naszej szkole i zaprezentują nam szeroki wachlarz muzyki, która nas pasjonuje.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 14 grudnia 2011 22:25
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2012 18:27:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę