Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 lipca 2022 napisz DONOS@
******************************************************************

ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE W NASZEJ SZKOLE

 

          W czwartek 17 listopada 2011r. w naszej szkole gościł prywatny hodowca zwierząt egzotycznych – Pan Jarosław Rejmer, który przybył aż z Torunia. Dwustu piętnastu uczniów podzielonych na grupy, w ciągu ośmiu godzin lekcyjnych miało okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji biologii. Uczestnicy podziwiając wystawę rzadko spotykanych okazów zwierząt, usłyszeli bardzo wiele ciekawostek, związanych między innymi z budową i behawiorem niezwykłych zwierząt. Każda grupa zasypywała prowadzącego pytaniami, na które potrafił w ciekawy sposób odpowiedzieć.

          W podświetlonych terrariach uczniowie mogli podejrzeć między innymi: olbrzymie patyczaki i straszyki, kameleony, skorpiona, gekony, krocionogi, modliszki, ptaszniki oraz karaczany. Myślę, że dla wszystkich uczestników było to bardzo ciekawe doświadczenie – stojąc „oko w oko” z rzadkimi okazami zwierząt.

 

Michał Leszak

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 01 grudnia 2011 20:53
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2012 18:28:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę