Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@
******************************************************************

SPRZĄTANIE ŚWIATA

_________________********_________________

 

          Jak co roku 21 września 2011r. uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 9 Im. Rodziny Lutosławskich w Łomży wzięli udział w akcji „Sprzątania Świata”. W porozumieniu z Nadleśnictwem Łomża, które zapewniło worki na śmieci i gumowe rękawiczki, uczniowie klas Id i IIc pod opieką pani Wiolety Radomskiej, pani Mileny Bajno oraz pana Michała Leszaka, porządkowali tereny lasu jednaczewskiego oraz jego bliskiej okolicy. Wspólnymi siłami udało się zebrać około 2,5 m3 śmieci, które zostały poworkowane i zabrane na wysypisko śmieci.

          Na zakończenie pracowitej wyprawy, wszyscy mieli okazję wspólnego biesiadowania przy ognisku z kiełbaskami, które przygotowało Nadleśnictwo Łomża.

 

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
so, 01 października 2011 08:30
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2012 18:23:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę