Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
******************************************************************

PODSUMOWANIE „POWIATOWEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ ZA ROK SZKOLNY 2010/2011”

 

         10 września 2010r. w Publicznym Gimnazjum Nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży odbyło się podsumowanie „Powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół za rok szkolny 2010/2011”.

         Dyrektor szkoły, pani Wiesława Masłowska, powitała wszystkich zebranych, wśród których znaleźli się: wiceprzewodniczący Wojewódzkiego Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego w Białymstoku, pan Marek Sadowski; gospodarz powiatu łomżyńskiego, pan Starosta Lech Szabłowski; wójtowie: pan Zenon Białobrzeski z Gminy Zbójna, pan Jacek Albin Nowakowski z Gminy Łomża, pan Edward Łada z gminy Piątnica, pan Rafał Pstrągowski z Gminy Śniadowo; dyrektor Zarządu Ekonomicznego Szkół Gminy Łomża, pan Tomasz Tyszka; kierownik Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy, pan Bogusław Bieńczyk; członkowie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego; dyrektorzy i nauczyciele wychowania fizycznego szkół podstawowych i gimnazjów. Po powitaniu gości, Milena Modzelewska wykonała piosenkę „Futbol”.

          Następnie głos zabrał przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, pan Adam Frączek, który w ramach tzw. „Kącika edukacyjnego” zwrócił w tym roku uwagę na zagadnienie etyki w sporcie. Po tym wystąpieniu o głos poproszono wójtów, którym podziękowano też za wspieranie sportu szkolnego w swoich gminach, czego świadectwem są wysokie wynika sportowe. Puchary w obecności wiceprzewodniczącego PSZS w Łomży wręczali zaproszeni goście, pan M. Sadowski i pan L. Szabłowski. Pan Starosta za owocną pracę podziękował także członkom Zarządu Powiatowego SZS.

         Po występie Justyny Jankowskiej w piosence otwarcia ostatnich Mistrzostw Świata Piłki Nożnej pt. „Waka waka”, rozpoczęto przedstawianie wyników współzawodnictwa szkół. Dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych i gimnazjów otrzymali puchary z rąk zaproszonych gości. Starosta Łomżyński uhonorował swoimi pucharami gminy, które osiągnęły najlepsze wyniki we współzawodnictwie powiatowym. Następnie dyrektorzy i nauczyciele otrzymali pisemne podziękowania i gratulacje za ogromny wkład pracy w realizację kalendarza sportowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów, za wyniki sportowe dzieci i młodzieży. Wręczanie nagród uprzyjemniła swoim występem wokalnym Magdalena Pietraszewska, wykonując utwór Kahi „Na językach”, oraz grupa aerobiku, która zatańczyła układ do utworu 3OH-3 i Katy Perry „Starstrukk”.

         Na zakończenie spotkania Przewodniczący PSZS w Łomży, pan Frączek w ciepłych słowach podziękował wszystkim osobom i instytucjom za pomoc, jakiej udzielały przy praktycznej realizacji zadań wpisanych w system sportu dzieci i młodzieży w ubiegłym roku.

         Serdecznie podziękowano dyrekcji, nauczycielom i młodzieży Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży za przygotowanie i oprawę artystyczną uroczystości podsumowania. Pod nadzorem pani wicedyrektor Anny Pawelec pracowały: pani Izabela Cywińska, która przygotowała grupę aerobiku i nadzorowała młodzież wspomagającą rozdawanie nagród; pani Agnieszka Wawrzyńczyk, odpowiedzialna za oprawę muzyczną; pani Małgorzata Sulkowska, która wykonała zdjęcia i zadbała o wystrój auli szkolnej, w której odbyła się uroczystość.

         Za przygotowanie wspaniałego podsumowania organizatorzy podziękowali imiennie gospodarzom gimnazjum panu wójtowi Jackowi Nowakowskiemu i pani dyrektor Wiesławie Masłowskiej. W krótkim wystąpieniu pan Marek Sadowski Wiceprzewodniczący PW SZS pogratulował organizacji uroczystości oraz wysokich wyników sportowych naszej młodzieży.

 

Artykuł na stronie Starostwa Powiatowego w Łomży: http://www.powiatlomzynski.pl/index.php?wiad=1708

Wyniki współzawodnictwa, plik do pobrania: http://www.powiatlomzynski.pl/bip/index.php?wiad=3271

Na podstawie sprawozdania

Przewodniczącego Powiatowego SZS pana Adama M. Frączka

oraz Wiceprzewodniczącego P SZS pana Zdzisława Dobrowolskiego

opracowała Agnieszka Wawrzyńczyk

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 09 grudnia 2011 08:03
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2012 18:23:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę