Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

 

22 czerwca 2011r. zakończyliśmy  bogaty w wydarzenia rok szkolny . Dzień wcześniej odbyło się uroczyste  pożegnanie trzecioklasistów, na którym gościliśmy Panią wizytator – D. Radwańską, Wójta Gminy Łomża – Pana J.A. Nowakowskiego, Dyrektora ZESz – Pana T. Tyszkę, ks. Kanonika – M. Mieczkowskiego, przewodniczącą Rady Rodziców – Panią D. Orłowską oraz rodziców naszych absolwentów.

Uroczystość rozpoczęła się polonezem Wojciecha Kilara, po którym nastąpiła część oficjalna. Dokonano aktu przekazania  sztandaru, na który młodzież złożyła uroczyste ślubowanie, a po nim odbyły się podziękowania, wręczenie nagród i wyróżnień oraz część artystyczna, przygotowana przez Panie: I. Choińską i A. Wawrzyńczyk.  Na zakończenie uroczystości odbył się Gimbal dla absolwentów naszej szkoły.

W czasie uroczystości  miało  miejsce niecodzienne wydarzenie. Pani wizytator – Danuta Radwańska przeczytała list od Pani minister Katarzyny Hall , który informował, że nasze gimnazjum uzyskało w roku szkolnym 2010/2011 tytuł „ Szkoły Odkrywców Talentów”, który świadczy o tym, że placówka nasza przyczynia się do odkrywania , promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. Pani wizytator przekazała również na ręce Pani Dyrektor – Wiesławy Masłowskiej    tablicę  z w/w tytułem.     Szkoła Odkrywców Talentów to projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Super expressu. Umieszczenie na polskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów przyczyniło się do promocji naszej szkoły w regionie i środowisku lokalnym, do wymiany dobrych praktyk z innymi wyróżnionymi placówkami , a także przyniosło satysfakcję z pomocy uczniom w osiąganiu przez nich sukcesu na własną miarę.

Wręczenie świadectw dla wszystkich uczniów miało miejsce następnego dnia, czyli podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2010/2011. Wtedy to Pani dyrektor – Wiesława Masłowska podsumowała całoroczną pracę społeczności szkolnej, pogratulowała uczniom sukcesów , a Radzie Pedagogicznej podziękowała  za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży. Prymusi,  laureaci konkursów przedmiotowych oraz najlepsi sportowcy zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami, a rodzice listami gratulacyjnymi.

Z okazji zakończenia roku szkolnego młodzież pod kierunkiem Pań: W. Pezdy i A. Wawrzyńczyk przygotowała część artystyczną, która wprowadziła wszystkich w wakacyjny nastój . Ostatni dzwonek oznajmił , że wakacje się rozpoczęły.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 28 czerwca 2011 20:59
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2012 18:21:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę