Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 25 maja 2022 napisz DONOS@
******************************************************************

FESTYN - TRZYMAJ FORMĘ

         Dnia 13 maja 2011 r. w Publicznym Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży odbył się festyn „Trzymaj Formę”. Była to już druga edycja tego typu imprezy. Pomysłodawcami oraz organizatorami imprezy byli: Beata Sobolewska i Michał Leszak oraz wychowawcy klas.   

    

         Uczniowie poszczególnych klas gimnazjum, pod kierunkiem swoich wychowawców, przygotowali wspaniałe stoiska, zgodnie z wylosowanymi wcześniej hasłami, dotyczącymi zasad zdrowego odżywiania.

W trakcie imprezy odbyły się:

 

    - występy promujące poszczególne stoiska, które zachęcały do ich odwiedzania,

    - występ szkolnej grupy tanecznej „Aerobic”,

    - monolog,

    - happening antynikotynowy (pantomima),

    - zawody sportowe  - rywalizacja 6-osobowych reprezentacji uczniów z zaproszonych szkół podstawowych. W rywalizacji sportowej wzięli udział uczniowie z następujących szkół: SP nr 2 w Łomży, oraz szkoły podstawowe z gminy Łomża: SP Konarzyce, Nowe Kupiski, Jarnuty, Podgórze, Wygoda, Czaplice, Pniewo, Lutostań, Puchały. W czterech konkurencjach sprawnościowych, najlepszymi drużynami okazały się: otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy,

    - w rywalizacji sportowej szkoły podstawowe zajęły następujące lokaty:

I miejsce - S.P. Konarzyce

II miejsce - S.P Jarnuty

III miejsce - S.P. Nowe Kupiski

     - degustacja potraw przygotowanych przez poszczególne klasy,

     - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i wyróżnienie najciekawszego stoiska. Jury, w skład którego weszli zaproszeni goście, po niełatwych naradach wyróżniło trzy najlepsze stoiska:

I miejsce klasy: IIIb+IId

II miejsce klasy IIe+IIIf

III miejsce klasy Ib+IIIa

 

           Nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł ufundowana przez Wójta Gminy Łomża, zostanie wykorzystana na dofinansowanie wycieczki dla zwycięskiej pary klas.

 

        Głównym celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, którego przejawem jest stosowanie prawidłowej diety oraz aktywności fizycznej  wśród społeczności gimnazjum jak również zaproszonych gości. Ponadto festyn był także dobrą formą promocji Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży.

Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 18 maja 2011 09:17
Data ostatniej edycji: pon, 02 stycznia 2012 21:23:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę