Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 21 maja 2022 napisz DONOS@
******************************************************************

ANDRZEJKI 2010

****************

 

        Z okazji tradycyjnych Andrzejek w czwartek, 25 listopada w naszej szkole została zorganizowana dyskoteka. Chętnych do zabawy nie brakowało, gdyż z tej okazji następny dzień, czyli piątek, miał być dniem bez kartkówek, odpytywania i jedynek.

 

        Zabawa rozpoczęła się po lekcjach, około godziny 14:30. DJ rozpoczął repertuar od znanych zagranicznych hitów, jednak dopiero gdy na prośbę Karola z IIC zagrał przeboje polskiego disco, wszyscy ruszyli na parkiet J Tańczono w parach w kółku, a także indywidualnie. Nawet sprawujący opiekę nauczyciele byli zapraszani do tańca.

 

        W przerwach można było wziąć udział w zabawach andrzejkowych, takich jak układanie butów czy poznanie własnej przyszłości. Pierwszą panną na wydaniu okazała się Milena z IA, a p. Leszak, zgodnie z wróżbą, na gwiazdkę dostanie chusteczki higieniczne oraz ochronę firmy Purzeczko J To dziewczyny z IIIB przygotowały wróżby andrzejkowe i dostarczyły wszystkim wiele zabawy i uśmiechu.

 

        Jednak nie tylko wróżby były atrakcją. Podczas wieczoru p. Rong, z pomocą uczniów, rozlosowała gimzetkowe kupony (hasło: MIKORYZA) i wyłoniła zwycięzcę, a dokładniej zwyciężczynię biletów do kina Millenium. Została nią Paulina Saniewska z IIC i do końca grudnia może wybrać się na dowolny seans i zabrać kogoś ze sobą. Gratulujemy!!!

 

        Jakby emocji było mało, uczniowie uczęszczający na tańce postanowili zainicjować konkurs cha-chy. P. Wawrzyńczyk udzieliła szybkiej lekcji niewtajemniczonym i po kilku chwilach na parkiet wkroczyły pary. Jury stanowiła publiczność, która miała ciężki orzech do zgryzienia i nagrodziła wszystkich uczestników równie gromkimi brawami.

 

        Podczas udanej zabawy i w dobrym towarzystwie czas mija szybko, więc wkrótce wybiła godzina 18:00. Najwytrwalsi pomogli porządkować aulę i w ramach podziękowania organizatorzy (p. Wawrzyńczyk i IIIB) poczęstowali ich pysznym ciastem. Bardzo dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że zawsze będziemy się tak dobrze wspólnie bawić.

 

****************

 

Agnieszka Wawrzyńczyk

Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 02 stycznia 2011 14:19
Data ostatniej edycji: pon, 02 stycznia 2012 21:22:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę