Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

DZIEŃ NAUCZYCIELA

           13 października  br.  uroczyście obchodziliśmy w naszym gimnazjum Święto Edukacji Narodowej. Był to szczególny dzień dla społeczności szkolnej i sposobność dla młodzieży, aby mogła podzielić się refleksjami o tych, którzy tę społeczność tworzą.  Naszym gościem był          dyr. ZESz Gminy Łomża, p. T. Tyszka.

 

           Uczniowie kl. I a pod opieką wychowawcy, p. M. Nasiadko i p. J. Czerwonko,  przygotowali montaż słowno – muzyczny, w którym  poprzez strofy poetyckie wyrazili swoje emocje, szacunek     i wdzięczność dla pedagogów. Aktorzy przekazali serdeczne podziękowania pracownikom oświaty za przekazywaną wiedzę, za upór, który towarzyszy im w codziennej pracy, za determinacje, kiedy tkwią w tym uporze wbrew wszystkiemu, za niezłomną ich wiarę  w każdego ucznia. Młodzież zapewniła zgromadzonych o wielkiej i szczerej wdzięczności tym, którzy robią swoje, nie licząc na splendory i gratyfikacje. Wspaniałym dopełnieniem mądrych wierszy o głębokim przesłaniu były pięknie wykonane piosenki przez nasze solistki:  Justynkę Jankowską, Julkę Tomaszewską i Olę Zach. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor  - W. Masłowska, która w swoim wystąpieniu podkreśliła, że najpiękniejszą nagrodą dla nauczyciela jest wdzięczność  i pamięć jego uczniów, a godne naśladowania i jakże budujące  mogą być relacje uczeń – nauczyciel. 

 

           Tego dnia nie zabrakło też  kwiatów i czekoladek na osłodę nauczycielskiej codzienności. Po apelu pełnym miłych wzruszeń nauczyciele zostali zaproszeni przez p. D. Orłowską – przewodniczącą Rady Rodziców  -  na słodki poczęstunek,  a uczniowie w dobrych nastrojach opuścili szkolne mury.

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 08 listopada 2010 12:03
Data ostatniej edycji: pon, 02 stycznia 2012 21:20:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę