Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 maja 2022 napisz DONOS@
******************************************************************

NAKRĘCONE PG 9

             Od lutego 2010 r. uczestniczymy w akcji zbierania plastikowych nakrętek, których sprzedaż ma dostarczyć środków na zakup elektrycznych wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych dzieci. W czasie ferii zimowych w gazecie „Kontakty” ukazał się artykuł Nadzieja w nakrętce, który zainspirował ucz. kl. II b, Weronikę Jankowską do rozpoczęcia zbiórki w szkole. Pomysł znalazł uznanie wśród uczniów kl. II b, którzy zajęli się organizacją akcji. Przygotowano plakaty, ogłoszenia i podzielono się obowiązkami. Od tamtej pory co tydzień kl. II b odbiera nakrętki zebrane przez całą społeczność gimnazjum. Uczeń, który przyniesie najwięcej nakrętek w tygodniu, jest nagradzany zwolnieniem z niezapowiedzianych form sprawdzania wiadomości na lekcjach. Poza tym, za udział w akcji uczniowie otrzymują punkty dodatnie, które mogą pozytywnie wpłynąć na ocenę z zachowania. Na koniec roku wyłonieni i nagrodzeni zostaną uczniowie i klasy, które zebrały najwięcej.

           25. maja red. Maria Tocka z gazety „Kontakty” gościła w Gimnazjum nr 9, aby przyjrzeć się akcji, zebrać materiały do kolejnego artykułu (ukazał się 27.05.2010) i odebrać nakrętki. Nie kryła zaskoczenia ogromnym zaangażowaniem gimnazjalistów i wielkością zbiorów. Z pomocą chłopców z II b worki z nakrętkami przetransportowano do redakcji gazety „Kontakty”, gdzie zostały zważone. Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży zebrało 180 kg nakrętek. Akcja trwa! Pomagamy dalej!

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 11 czerwca 2010 11:26
Data ostatniej edycji: pon, 02 stycznia 2012 21:18:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę