Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 sierpnia 2022 napisz DONOS@
******************************************************************

JASEŁKA

          W dniu 22 grudnia 2009 roku młodzież naszego gimnazjum wystawiła Jasełka Bożonarodzeniowe. Tematem tegorocznych rozważań związanych z przygotowaniem Świąt Bożego Narodzenia było hasło: "Europo, nie możesz żyć bez Boga". Treść przedstawienia nawiązywała do wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat i ich wpływu na świat współczesny. Osnową scenariusza były słowa współczesnej kolędy śpiewanej przez Krzysztofa Krawczyka w duecie z ks. Biskupem Antonim Długoszem.

         Przedstawienie zostało przygotowane przez klasy: I - a, b, c i e oraz II d, z pomocą p. M. Michalskiej i p. J. Jankowskiego - nauczycieli religii, a kolędy śpiewał chór szkolny kierowany przez p. J. Czerwonko i p. A. Wawrzyńczyk.

         Wśród zproszonych i obecnych na przedstawieniu gości była p. Wizytator D. Radwańska, ks. Dziekan i Proboszcz Parafii Katedralnej M. Mieczkowski oraz liczni pracownicy Gminy Łomża, a także społeczność naszego gimnazjum wraz z nauczycielami i wychowawcami, a także pracownicy obsługi.

         Udział w Jasełkach dał okazję do dobrego przygotowania się do duchowego przeżycia Uroczystości Bożego Narodzenia.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 19 lutego 2010 11:58
Data ostatniej edycji: cz, 01 grudnia 2011 21:03:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę