czwartek, 24 sierpnia 2017 napisz DONOS@

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2009-2010

 

Sprawozdanie z działalności sportowej prowadzonej

w Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży w roku szkolnym 2009/2010.

 

           

W roku szkolnym 2009/2010 we współzawodnictwie sportowym gimnazjów powiatu łomżyńskiego Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży zajęło III miejsce. Na pierwszym miejscu uplasowało się Publiczne Gimnazjum w Piątnicy, natomiast na drugim Gimnazjum
w Nowogrodzie. W prowadzonej rywalizacji zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli również III miejsca. Młodzież naszego gimnazjum startowała w 26 finałach powiatowych
we wszystkich zdobywając punkty do współzawodnictwa sportowego.

 

            Wyniki finałów powiatowych:

  • Indywidualne biegi przełajowe - 26.09.2010 Rybaki

VI  - Klaudia Romanowska

VII  - Ewelina Tyszka

VII - Łukasz Żyznowski              

Punktacja drużynowa:

IV – dziewczęta; VI - chłopcy

  • Piłka nożna  11.10.2010 Piątnica

 IV - chłopcy

  • Drużynowy tenis stołowy - 18.10.2010 Piątnica

II - dziewczęta i chłopcy

  • Liga lekkoatletyczna - 15.10.2010 Białystok

IV - Anna Łapińska – dysk

III - Paweł Michałowski – oszczep

III - sztafeta 4x100 m                                  

Punktacja drużynowa:

V- dziewczęta; II - chłopcy

  • Sztafetowe biegi przełajowe - 24.10.2010 Nowogród

VII miejsce dziewczęta i chłopcy

  • Szachy - 25.10.2010 Zbójna

II miejsce dziewczęta i chłopcy

  • Badminton - 7-8.11.2010 Jedwabne

II miejsca dziewczęta i chłopcy

  • Siatkówka 28-29.11.2010 Przytuły

III dziewczęta; V chłopcy

  • Koszykówka - 5-6.12.2010 Piątnica

V miejsce dziewczęta i chłopcy

  • Piłka ręczna - 12-13.2010 Piątnica

IV miejsce dziewczęta i chłopcy

  • Indywidualny tenis stołowy

I - Ewelina Bruszkiewicz

VII - Angelika Łada

V - Robert Sitek                                     

Punktacja drużynowa:

I  dziewczęta; V chłopcy

  • Futsal

VII miejsce dziewczęta i chłopcy

 

  • Gimnazjada lekkoatletyczna 12.05.2010 Piątnica

BIEG NA 100m

Dziewczęta:                            Chłopcy:

8. K. Perka                             1. K. Cychol

       BIEG NA 300m

Dziewczęta:                            Chłopcy:

5. E. Supińska                        2. A. Małkowski

6. M. Supińska                       3. D. Ormanowski

       BIEG NA 600m  Chłopcy:           4. P. Pupek

BIEG NA 2000m Chłopcy:        1. A. Urbanowski

BIEG NA 100/110 m ppł

Dziewczęta:                            Chłopcy:

2. K. Romanowska                3. W. Baczewski

BIEG NA 300m ppł

Dziewczęta:                         Chłopcy:

3. K. Perka                             2. W. Baczewski

CHÓD

Dziewczęta:                            Chłopcy:

4. M. Obrycka                          3. A. Giszterowicz

SKOK W WZWYŻ

Dziewczęta:                            Chłopcy:

1. K. Romanowska                5. G. Paliwoda

2. W. Węgrowska

SKOK W DAL

Dziewczęta:                            Chłopcy:

3. W. Węgrowska                  1. P. Michałowski

                                               5. P. Gąsowski

PCHNIĘCIE KULĄ

Chłopcy:

                                               4. B. Kopka

                                               6. K. Świerczewski

                                               7. K. Łada

RZUT DYSKIEM

Dziewczęta:                            Chłopcy:

4. N. Witczak                          4. M. Krzeczkowski

5. A. Łapińska                         5. D. Archacki

RZUT OSZCZEPEM

Dziewczęta:                            Chłopcy:

5. M. Kozłowska                    1. P. Michałowski

                                                2. P. Wierzbicki

                                                6. M. Krzeczkowski

SZTAFETA 4x100m

Dziewczęta:                            Chłopcy:

4. K. Romanowska                 2. K. Cychol

    A. Modzelewska                     K. Nowociński

    M. Kowalewska                      W. Baczewski

    K. Perka                               P. Michałowski

W punktacji drużynowej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce.

            

Wyniki półfinałów wojewódzkich:

  • Drużynowy tenis stołowy - 8.11.2010 Grajewo

VII dziewczęta  V chłopcy

  • Liga lekkoatletyczna - 22.10.2010 Białystok

VIII dziewczęta  V chłopcy

  • Szachy - 21.11.2010 Grajewo

VII dziewczęta  V chłopcy

  • Badminton - 15-16.2010 Jabłoń Kościelna

V dziewczęta  V chłopcy

  • Gimnazjada lekkoatletyczna - 20.05.2010 Białystok

SKOK WZWYŻ

Dziewczęta:

3. W. Węgrowska

5. K. Romanowska

RZUT OSZCZEPEM

Chłopcy:

 1. P. Wierzbicki

PCHNIĘCIE KULĄ

Chłopcy:                                     3. B. Kopka

SKOK W DAL

Chłopcy:                                     1. P. Michałowski

BIEG NA 2000m

Chłopcy:                                     4. A. Urbanowski

SZTAFETA 4x100m

Chłopcy:               7. K. Cychol, A. Małkowski, W. Baczewski, P. Michałowski

Wyżej wymienieni zawodnicy awansowali do Finału wojewódzkiego.

 

  • Finał wojewódzki gimnazjady w lekkiej atletyce 29.05.2010 Białystok

SKOK WZWYŻ

Dziewczęta:

6. K. Romanowska

9. W. Węgrowska

SKOK W DAL

Chłopcy:                                    2. P. Michałowski

SZTAFETA 4x100m

Chłopcy:

10. K. Cychol, P. Wierzbicki, K. Nowociński, P. Michałowski

 

29 maja 2010 roku odbył się Turniej Piłkarski o puchar Prezesa TKKF w Łomży. Drużyna chłopców zajęła II miejsce w następującym składzie: S. Nowociński, P. Cholewicki, D. Świerszcz, N. Wądołkowski, Ł. Tercjak, P. Włodkowski, M. Kuklo, M. Zawalich, M. Witczak, W. Boguski, M. Chojnowski. 

  20 kwietnia 2010 roku odbył się w Łomży I etap eliminacji turnieju piłkarskiego,, Coca Cola Cup” dziewcząt. Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: A. Modzelewska, M. Korzej, A. Łada, B. Żebrowska, K. Romanowska, E. Bruszkiewicz, M. Kowalewska, K. Zawadzka, I. Modzelewska, M. Modzelewska, P. Romanowska, K. Perka, M. Urbanowska zajęła I miejsce.

 

18 maja 2010 roku odbył się w Łomży I etap eliminacji turnieju piłkarskiego „Coca Cola Cup Dziewcząt”. Drużyna dziewcząt naszej szkoły w w/w składzie zajęła II miejsce.                                                                                 

Opracował: Andrzej Rogiński

 

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 21 czerwca 2010 18:41
Data ostatniej edycji: 2013-04-07 20:57:08

Załączniki:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0