Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zawody sportowe - Unihokej 2017

 

W dniu 04.11.2017 w Miastkowie odbyły się pół finały powiatowe w unihokeja uczniowie naszej szkoły wywalczyli miejsce drugie awansując do finałów powiatowych.

 

Finały powiatowe w unihokeja zostały rozegrane 18.11.2017 roku, uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 9 Łomży uplasowali się na miejscu pierwszym tym samym awansując na mistrzostwa grupy zachodniej w Grajewie.

 

W dniu 27.11.2017r. na hali MOSiR w Grajewie rozegrane zostały finały Mistrzostw Grupy Zachodniej w unihokeju chłopców w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, w których zagrały cztery najlepsze drużyny wyłonione w eliminacjach rozegranych w Grajewie oraz Miastkowie.

Zarówno w eliminacjach jak i w finale zespoły grały ze sobą systemem ''każdy z każdym'', a do finału awansowały po dwie najlepsze drużyny z eliminacji obu grup z zaliczeniem wyniku z eliminacji, natomiast drużyny z miejsc 3-4 z sklasyfikowano ex aequo.

 

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej. W skład zespołu weszli uczniowie klas II i III: Mateusz Jankowski, Dominik Krajewski, Jakub Cychol, Rafal Barwikowski, Eryk Kania, Mariusz Sulej, Szerszniew Daniel, Kornel Wałkuski, Karol Ceran. Opiekunem grupy był Krzysztof  Rychter.

 

Krzysztof Rychter

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę