Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ POWIATOWY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 5-6.11.2016 roku w hali sportowej w Publicznym Gimnazjum w Miastkowie odbył się finał powiatowy w unihokeju dziewcząt i chłopców. W turnieju uczestniczyły najlepsze gimnazja z terenu powiatu łomżyńskiego. Chłopcy z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grający w składzie: Mateusz Pieńkowski, Jakub Korzeniecki, Mateusz Jankowski, Dominik Krajewski, Jakub Król, Jakub Cychol, Eryk Kania, Kornel Wakułowski oraz Mateusz Modzelewski zajęli III miejsce. Natomiast dziewczęta występujące w następującym składzie: Justyna Słomczewska, Julia Modzelewska, Karolina Keniksman, Wiktoria Łuba, Gabriela Kukowska, Ewelina Ferenc, Agnieszka Szymańska, Martyna Trochimowicz oraz Natalia Wilk wywalczyły miejsce IV. Opiekunami naszych drużyn byli Krzysztof Rychter oraz Andrzej Rogiński.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę