Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ WOJEWÓDZKI W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

19.11.2016 roku w hali sportowej w Publicznym Gimnazjum w Nowogrodzie odbył się pófinał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyły gimnazja z terenu byłego województwa łomżyńskiego. Dziewczęta z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grające w składzie: Aleksandra  Andrzejczyk, Wiktoria  Łuba, Martyna Trawińska oraz Zuzanna Starczewska zajęły I miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego, który odbył się 29.11.2016 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Suchowoli. Wśród najlepszych gimnazjów województwa podlaskiego nasze dziewczęta zajęły VII miejsce. Opiekunem był Andrzej Rogiński

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 05 grudnia 2016 11:49
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:14:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę