Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

WYCIECZKA DO DROZDOWA 2009

 

 

 

 

*****************************

 

8 czerwca 2009r. uczniowie klasy 1A z p. S. Kukowską i klasy 1D z p. A. Zaniewskim wzięli udział w kilkugodzinnej wycieczce edukacyjnej do Drozdowa. Naszym celem było zdobycie informacji o Patronie Szkoły - Rodzinie Lutosławskich, które mogliśmy otrzymać "z pierwszej ręki", czyli od Pani Przewodnik Muzeum w Drozdowie.

 

Zanim jednak tam się udaliśmy, spędziliśmy kilkanaście minut w zadumie na cmentarzu w Drozdowie. Zajrzeliśmy również do kościoła, ale przez zamknięte kraty niewiele było widać. W Muzeum, oprócz informacji o rodzinie Lutosławskich, otrzymaliśmy sporą dawkę wiedzy przyrodniczej - o bagnach biebrzańskich, nietoperzach, jak również rybach żyjących na całym świecie i hodowanych w naszych akwariach. Na zakończenie, we wcześniej przygotowanym miejscu na terenie parku przy Muzeum, urządziliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek.

 

Czas spędzony tego przedpołudnia minął bardzo szybko, tym bardziej, że sprzyjała nam zarówno pogoda jak i humory.

 

*****************************

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 09 czerwca 2009 20:53
Data ostatniej edycji: cz, 29 stycznia 2015 12:50:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę