Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

WARSZAWA 2008

Dnia 9 października 2008 roku klasa IIIa, IIId i IIIf wybrały się na wycieczkę edukacyjną do Warszawy.

Pierwszym punktem wyjazdu było Muzeum Techniki. Tam mieliśmy okazję brać udział w lekcji o historii pieniądza. Przewodnik nauczył nas bić monety tak, jak to robiono w średniowiecznych mennicach oraz pokazał cały proces powstania pieniądza. Potem udaliśmy się do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie mogliśmy powtórzyć fizykę na kolejnej lekcji. Przewodnik nie tylko opowiadał o zjawiskach fizycznych, ale też omawiał je wykonując liczne doświadczenia. Było to ciekawe spotkanie, gdyż mogliśmy zobaczyć i wręcz „dotknąć” fizyki, co nie zawsze możliwe jest, gdy siedzi się w szkolnej ławce. Na koniec dnia obejrzeliśmy musical „Mamma Mia”. Ta komedia czasami rozśmieszała, a czasami wzruszała do łez. Do domów wracaliśmy wszyscy w wyśmienitych nastrojach, a niektórzy nawet podśpiewywali piosenki Abby.

Kl. IIIa z wych. Iwoną Domańską

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 07 czerwca 2009 22:17
Data ostatniej edycji: cz, 29 stycznia 2015 12:50:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę