Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

NOC FILMOWA

Dnia 15 maja 2009 roku uczniowie kl. IIIa wraz z wychowawczynią p. Iwoną Domańską w sali konferencyjnej PG nr 9 w Łomży zorganizowali „Wieczór filmowy”. Już ok. godz. 19.30 zaczęliśmy oglądać pierwszą komedię, która rozbawiła nas do łez. Kanon filmowy był bardzo dobrze przygotowany, dlatego nie było mowy o znudzeniu. Przed godz. 22.00 pracownicy pobliskiej pizzerii dostarczyli nam pyszne i gorące pizze. Po zaspokojeniu głodu włączyliśmy karaoke. Śpiewanie znanych piosenek połączone z tańcami ożywiło nas wszystkich. Zmęczenie wyszło dopiero podczas oglądania trzeciego z kolei filmu. Spaliśmy słodko aż do rana. O godz. 7.00 z trudem wstaliśmy i powróciliśmy do swoich domów.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 07 czerwca 2009 22:15
Data ostatniej edycji: cz, 29 stycznia 2015 12:50:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę