Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@
******************************************************************

VI HODYSZEWSKIE DNI GIMNAZJALISTÓW

21 i 22 maja 2009 roku uczniowie należący do Koła Turystycznego oraz Samorządu Uczniowskiego przy Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży oraz 500 uczniów z innych szkół ponadpodstawowych całego województwa podlaskiego spotkało się w gminie Nowe Piekuty na szóstych Hodyszewskich Dniach Gimnazjalistów.
Podzieleni na dwadzieścia dwie szkolne drużyny, uczniowie mieli do wykonania zadania rajdowe związane z tegorocznym mottem spotkań "Wypłyń na głębię”. Wykonane na trasie zadania (opracowanie okrzyku drużyny, piosenki i wykonanie plakatu pt. „Święty naszych czasów”) prezentowane były przez drużyny już pierwszego dnia spotkania przy szkole w Nowych Piekutach, gdzie za każdą prezentację szkoła otrzymywała punkty. Rywalizowano również w turnieju historycznym o Świętym Brunonie, a wieczorem młodzież wspólnie bawiła się na dyskotece.
Drugiego dnia wszystkie drużyny z samego rana udały się pieszo z Nowych Piekut do sanktuarium w Hodyszewie, gdzie wzięły udział we mszy św. celebrowanej przez Biskupa Tadeusza Bronakowskiego. Drugi dzień spotkania gimnazjalistów poświęcony był prezentacjom i warsztatom wojskowym, policyjnym itp.
VI-te Hodyszewskie Dni Gimnazjalistów zakończył koncert oraz podsumowanie rajdowego współzawodnictwa. 
Uczniowie przez cały rok szkolny czekają na Dni Gimnazjalistów. Przez zabawę uczą się tolerancji, koleżeństwa, pracy w grupie oraz twórczego myślenia.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
so, 30 maja 2009 18:24
Data ostatniej edycji: cz, 29 stycznia 2015 12:50:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę