OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE - rok szkolny 2008/09

PODGÓRZE  09.05.2009r

09-05-2009 roku w Podgórzu odbyły się zawody sportowo-rekreacyjne w biegach przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod hasłem Cała Polska Biega 2009. W kategorii dziewcząt miejsce pierwsze zajęła Monika Baczewska, miejsce drugie Klaudia Romanowska, miejsce trzecie Kamila Perka, a na czwartej lokacie znalazła się Izabela Pietrzak. Wśród chłopców okazał się najlepszy Michałowski Paweł, drugi był Malicki Maciej, miejsce trzecie wywalczył Boguski Paweł, miejsce czwarte zajął Kotowski Wojciech, a miejsce piąte Baczewski Wojtek. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy uczestnictwa.