Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ŚW. FAUSTYNIE

Miło nam poinformować, że uczennica naszego Gimnazjum Paulina Pęska zakwalifikowała się do Finału Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Faustynie. Uczennica była przygotowywana do Konkursu przez Nauczyciela Religii P. Marię Michalską. Paulina znalazła się  w gronie 50 uczniów z całej Polski. Gratulujemy i życzymy powodzenia na Finale Konkursu.
Na stronie: www.konkurs.faustyna.pl zostały opublikowane wyniki etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Siostrze Faustynie. Do finału, który odbędzie się 7 kwietnia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach zakwalifikowało się 50 uczniów szkół gimnazjalnych i 51 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie dziękujemy, a finalistom gratulujemy.

 

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 08 marca 2017 11:26
Data ostatniej edycji: śr, 08 marca 2017 11:31:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę