Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

KONKURS WIERSZY PATRIOTYCZNYCH

 

********

 

8 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X edycji Powiatowego  Konkursu Recytatorskiego Wierszy Patriotycznych pod hasłem  ,,Sztandary rozwinąć i pobić lub zginąć! A matka - Ojczyzna niech żyje!”, który odbył się w Bibliotece Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu. Celem  konkursu było pogłębienie wśród młodego pokolenia wiedzy o Julianie Tuwimie, rozwijanie zdolności recytatorskich, szerzenie i kultywowanie pamięci o bohaterskich powstańcach, a także wpajanie szacunku i przywiązania do historii własnej ojczyzny i jej niepodległościowych tradycji.

 

Profesjonalne jury wysoko oceniło występ naszych uczniów i przyznało Dawidowi  Dzwonkowskiemu  I miejsce, a Natalii  Ceran II. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

**********

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 12 maja 2013 21:36
Data ostatniej edycji: śr, 25 lutego 2015 11:03:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę