Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

******************ROK SZKOLNY 2013/2014******************

 

KONKURS „ZIEMIA JEST JEDNA”

 

W kwietniu 2014 r.  w Młodzieżowym Domu Kultury Śródmieście we Wrocławiu odbył się XXI ogólnopolski konkurs plastyczny z cyklu „Ziemia jest jedna” pod tytułem „Skoczne, lotne, nieuchwytne…barwny świat owadów”
Na konkurs napłynęło 1077 prac, z czego do ekspozycji pokonkursowej w Galerii Twórczości Plastycznej Młodych MDK „Śródmieście” Wrocław organizatorzy wybrali 295 prac, z których powołane jury nagrodziło 41 dzieł młodych twórców a 56 wyróżniło.  Wśród wyróżnionych prac w kategorii Malarstwo znalazła się praca uczennicy naszego gimnazjum Alicji Trzaski z kl. II A . Serdecznie gratulujemy!!!

Opr.W.Radomska

Publiczne Gimnazjum nr 9
so, 07 września 2013 08:57
Data ostatniej edycji: śr, 25 lutego 2015 11:00:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę