Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sukcesy naszych uczniów

w IV Konkursie Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych

 

W dniu 15 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji  i Rynku Pracy w Łomży odbyło się podsumowanie IV Konkursu Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych. Konkurs został objęty honorowym patronatem przez bp. Tadeusza Bronakowskiego. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, indywidualnie lub w zespołach do 2 osób.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad trzystu młodych ludzi z dwudziestu szkół podstawowych i dziesięciu gimnazjów. W sumie do konkursu zgłoszono ponad 250 prac.

Prace aż 3 uczennic naszej szkoły zostały w tym konkursie docenione.

Agnieszka Szymańska z klasy III b zdobyła II miejsce w kategorii szopek. Natomiast Paulina Boguska z kl. II a i Kinga Wiśniewska z kl. IIIa to uczennice, których prace zdobyły wyróżnienie w kategorii stroików. Nagodzonym uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Justyna Czerwonko

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 05 stycznia 2018 11:57
Data ostatniej edycji: pt, 05 stycznia 2018 12:00:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę