Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Konkurs recytatorski

 

Po raz kolejny uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w konkursie recytatorskim pod tytułem ,, Ni z tego ni z owego była Polska na pierwszego” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Podgórzu. Tym razem szkołę reprezentowały  uczennice z klas trzecich.  Dziewczynki recytując prozę, wykazały się doskonałym wyczuciem  artystycznym i otrzymały nagrody książkowe. Paulina Pęska  z klasy IIIB zajęła pierwsze  miejsce,  natomiast  Ewelina Ferenc z klasy  IIIA -  drugie. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

W.Pezda

 

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 05 stycznia 2018 11:33
Data ostatniej edycji: pt, 05 stycznia 2018 11:34:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę