Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 listopada 2020 napisz DONOS@

SEMINARIUM PODSUMOWUJĄCE

7 czerwca 2016 r. w Pałacu Staszica w Warszawie odbyło się seminarium podsumowujące Ogólnopolski Program Edukacyjny "Twoje dane - Twoja sprawa", do którego  nasze gimnazjum przystąpiło w roku szkolnym 2015/2016. W uroczystym otwarciu seminarium wzięli udział partnerzy Programu - Pani Minister Marzenna Drab z Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Pan Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka. Spotkanie uświetnił swoją obecnością także Pan Minister Witold Kołodziejski z Ministerstwa Cyfryzacji. Naszą szkołę reprezentowała Pani Dyrektor Wiesława Masłowska. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody uczniom klasy IIIA i IIIE Agnieszce Gronostajskiej, Annie Gołaś i Adamowi Baczewskiemu za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym dla uczniów "Twoje dane na co dzień". Nagrodzeni otrzymali tablety, a szkoła otrzymała aparat fotograficzny. Opiekunem uczniów była Pani Magdalena Rakowska-Grochowska, nauczyciel języka angielskiego.

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 22 czerwca 2016 12:57
Data ostatniej edycji: śr, 22 czerwca 2016 13:00:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę