Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 28 listopada 2020 napisz DONOS@

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE NT. „STOP CYBERPRZEMOCY!”

 

W marcu i kwietniu przeprowadzono zajęcia profilaktyczne nt. „Stop cyberprzemocy!” oraz „ Uwaga ! Fonoholizm.”, zgodnie z harmonogramem przyjętym przez szkołę w ramach programu GIODO. Realizatorem zajęć była p. Ewa Szymańska – pedagog szkolny. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas I a, I c, II a, II b, II c, II c, III a, III b. Uczniowie chętnie dyskutowali na temat sygnałów świadczących o uzależnieniu od telefonu, wpływu na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne w związku z  nadmiernym korzystaniem  z telefonu oraz poznali sposoby radzenia sobie z uzależnieniem. 21.03.2016r. uczniowie klas I, II, III uczestniczyli w spotkaniu
nt. przemocy i cyberprzemocy, które poprowadziła  sierż. szt. Monika Bańkowska z KMP w Łomży. W czasie spotkania zostało poruszonych wiele zagadnień m.in. przemoc, cyberprzemoc, agresja, ofiara  oraz szczegółowo omówiono konsekwencje stosowania przemocy i cyberprzemocy. Gimnazjaliści z zainteresowaniem wysłuchali wygłoszonej prelekcji oraz odpowiadali na zadawane pytania, a także sami kierowali szereg pytań do prowadzącej.

 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę