Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 stycznia 2021 napisz DONOS@

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

20 listopada br. po raz drugi w Polsce obchodzony był  Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Tego dnia również w naszej szkole pojawiły się akcenty związane z tą datą. Na ścianach korytarzy i klatki schodowej zawieszono plakaty, na których zapisane były hasła – skategoryzowane prawa dziecka. W szkolnym radiowęźle w czasie jednej z lekcji odczytano kilkuminutową prelekcję, która dotyczyła praw dziecka, zapisanych  w Konstytucji RP oraz Konwencji o prawach dziecka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę