niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Zaszedłem tam dzisiaj odebrać swoją kartę wędkarską już po raz drugi i oczywiście nie mogli znaleść....
Zachodzę siedzi 20 słownie 20 bab siorbią kawę i pytam tę co wstała łaskawie o mój dokument... i słyszę - Pan do kogo? no to tłumaczę blondynce że przyszedłem odebrać dokument za który zapłaciłem... śmieje się a te 20 bab za nią no bo jak to petent ma czelność przyjść i chcieć co mu się należy?! Jak rzuciłem kurw... i ujami nagle kurwidołek w pokoju 101 opustoszał i okazało się że moje dokumenty oczywiście zaginęły a najlepiej to ta co się zna to właśnie wyszła.... a najciekawsze jest to że siedzi tam jakiś macho po lewej facet z brodą już tak wkur.... pytam go Panie a czym Pan się tu zajmujesz bo siedzi z nogami na biurku i bezczelnie mi mówi że niczym i mam wypierdalać bo mu przeszkadzam bo właśnie rozmawia z kolegą ... Ręce opadają pierwsze piętro Urzędu Miejskiego w Łomży Pokój 101 totalny kurwidołek!!! a jak przyjdziesz odebrać dokument za który zapłaciłeś to jeszcze Cię blondi opierdoli a facet po lewej od wejścia z brodą powie wypierdalaj a i tak dokument zaginą i go nie dostałem bo w tym kurwidołku 101 na pierwszym piętrze Urzędu Miasta Łomży oni nie wiedzą co mają robić....

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Trzeba było odbierać przed wyborami a nie teraz zawracasz głowę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Taka jest Twoja rada?

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

A może do 103 byś poszedl?? Bo w 101 to karty wędkarskiej Ci nie wydadzą :):):):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

No a jak myślisz? Wiem że w 103 się odbiera i byłem w 103 ale okazało się że ze 101 nawet do niej nigdy nie dotarły moje papiery

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

To ja się pytam za co zapłaciłem?

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Rzeczywiście bardzo tajemniczy ten pokóuj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

A gdzie filmik takie sytuacje się nagrywa i publikuje na YT czy FB tak na słowo nikt ci nie uwierzy może trzeba było dokonać zatrzymania obywatleskiego paragraf pozniej by się znalazło

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

POKU/ÓJ nieptrzebne skreślić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

tak, skreślić - spawa rozwiązana

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Ciekawe kto zrozumiał ironię tego zapisu: ó/u jednocześnie...

Wojciech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urząd Miasta Łomża i tajemniczy pokóuj 101

Nie ó/u tylko óu. Nie ma ironii, jest błąd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org