niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inżynier Malinowski

Beitar przejdzie, tak czuje
Skończy się tak samo, ja z Zagłebiem Lubin


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Hehe sknerusy ...
studencki bilet do stolicy kosztuje 16 zeta :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

ale ty chcesz tylko tam dojechac?? do wawy??


Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo...
Aż trudno wymienić


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

a ło Gazela wróciła :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

i dobrze że wszyscy będą płacić równo czemu jakaś cycata blondi albo znajomy znajomego za uśmiech ma dostać tylko pouczenie a inni mają płacić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Mówię o tym, o czym majkaskowron. Odmowa pójścia na pielgrzymkę nie jest jeszcze karana więzieniem, jednak tzw. duszpasterze środowisk wywierają nieformalne naciski odgórne w celu wymuszania pielgrzymek "branżowych". Było mnóstwo informacji o takich, zmuszających działaniach pielgrzymkowych, które bardzo przypominały te z okresy PRL-u. Udział "oddelegowanych" pielęgniarek w ramach obowiązków służbowych to nic innego jak wykorzystywanie struktur państwa do organizacji imprez religijnych. Pielęgniarki mogą brać udział, ale jako wolontariuszki, w ramach urlopu. Gdybym zorganizował wycieczkę pieszą pod hasłem ateistycznym dyrektor szpitala nie wpuściłby mnie do gabinetu, nie mówiąc o oddelegowaniu opieki medycznej.

Nie bądżcie naiwni w wierze. Nie bójcie się śmiać z groteskowych działań klerykalizacyjnych. Klerykalizacja grozi utratą wolności i nowym totalitaryzmem.

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

co sądze? ceny dosc wysokie... zwłaszcza ze to nowy fryzjer i nie ma wyrobionej renomy. i jak widze to swieci pustkami. to mnie zniecheciło i czesał mnie ktos inny za 20 zl mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Tor zamknęli bo niedługo rozpocznie się budowa toru F1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

nie od daty zakupu lecz od daty przekroczenia granicy. Pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

"Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Tego toru w Piszu raczej nie polecam, może i jest tani ale raczej dla osób które chcą pojeździć w kółko, bo jeśli ktoś chce prześcignąć drugą osobę i tamta go nie przepuści zwalniając, to nie ma szans na wyprzedzenie z powodu wąskiego toru i gokartów tej samej mocy..a jeśli się zderzą ze sobą zaraz właściciel się czepia i grozi 'szybszym skończeniem jazdy'. Także byłam i raczej nie polecam ale co kto woli ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Każdy użytkownik pierwszy tydzień ma za darmo. Płaci się tylko za przesłane dane swojemu operatorowi GSM.
Aby aktywowć lub przedłużyć usługę Mobilne Gadu-Gadu należy wysłać sms o treści GGM<numer_gg> gdzie <numer_gg> to numer GG użytkownika dla którego usługa ma być aktywowana/przedłużana
np.
- GGM35080
- ggm35080


Aby aktywować/uaktualnić subskrypcję aplikacji należy wysłać SMS pod jeden z numerów:
7936 - koszt 9PLN + VAT - przedłuża aktywność usługi o 90 Dni
7455 - koszt 4PLN + VAT - przedłuża aktywność usługi o 30 Dni
7136 - koszt 1PLN + VAT - przedłuża aktywność usługi o 7 Dni

Oprócz kosztów usługi, użytkownik płaci za transmisje danych zgodnie ze stawkami swojego operatora komórkowego.
W przypadku braku SMSa zwrotnego z informacją o przedłużeniu konta, prosimy o kontakt z działem obsługi użytkowników pod adresem tech@gadu-gadu.pl i nie wysyłanie kolejnych SMSów. W zgłoszeniu prosimy dołączyć następujące dane: numer telefonu, nazwę operatora (np. Plus, Orange, Era, Play), treść SMS, datę i godzinę wysłania wiadomości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Ja wiem, że NEGRESKO buduje blok gdzie będzie ok. 5 mieszkan dwupoziomowych (6 pokoi, 2 lazienki, kuchnia).. Blok stawiany jest na kazaskiej.. miedzy blokami 7,9,11,15.. więcej info pod numerem telefonu, który chyba jest na tablicy informacyjnej przez owym blokiem. jesli chodzi o ceny to chyba najdrozsze mieszkanie to 3650zł/m2.. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

najważniejsze, że basen będzie niebieski.....................!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

JA tam bardzo sie ciesze ze wreszcie bedzie ten basen u nas w Łomży- juz nie bede musiala jezdzic do Zambrowa i tracic czas na dojazd,mimo ze to nie daleko,ale zawsze cos, wole te pół godziny posiedziec sobie dodatkowo w wodzie. Fajnie tez by bylo gdyby pomysleli tez o saunie...super!!!!


Oby tylko Prezydenci nie nawalili!!!!!- co sie czesto zdarza, he!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Po jakiego grzyba ubierać młodzież w te ohydne szmaty? Ładne ciuszki już nie są takie drogie. Nie dziwię się , że nie chcą ich nosić i zakopują ich na wakacje głęboko w szafach , by nie wpadały w oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

strzel
se
w
ten
pusty
łeb
rewolwer
politykierku
popapraniec
z
ciebie
wielki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Straszna mordęga te mundurki.Może najlepiej na golasa chodzić.Wtedy nie trzeba prać itd itp.................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

jedyne dobre wyjscie to uciec z tego miasta jesli chcesz cos potrenowac na powaznie, Muay Thai to chyba najlepsze rozwiazanie i to chyba tego szukasz jesli chcialbys potrenowac cos ostrzejszego, raczki, nozki, kolanka i łokcie rowniez wchodza w gre, dla ludzi krecacych sie bez celu po warszawie polecam klub Palestra, treningi wsrod mistrzowskiej ekipy, dobry trener i atmosferka ciekawa wiecej na www.palestra.waw.pl

Polecam bo warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

najleprze przetwory beda ze sliwek od sasiada, musisz tylko wyczaic moment kiedy wyjedzie na urlop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

KrzyżaK, trafne spostrzerzenie, wogóle na dzień dzisiejszy te forum no jedno dno, albo sie wyzywaja, albo uważaja, że kazdy temat jest bez sensu itd.... poprostu zal. Hmm.. a co do tych śliwek to może w jakichś sadach w Łomży lub w okolicach ktoś sprzedaje, niestety nie wiem


pzdr:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

sprzedam laptopa HP, 17 cali, kamera, 250 gb, 4 ram. Nowy przywieziony z USA. Cena: 2800 zl.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

A - TAK, wraz z nowoczesną wersją fontanny Łomża zyskałaby kolejne ciekawe miejsce do wypoczynku, MOZE TYLKO BEZ KRZAKÓW ZIELEŃ MOZE POZOSTAĆ TAK JAK JEST. PRAWDA TEŻ TAKA, ZE RÓWNIEŻ SŁYSZAŁAM O TYM IŻ MA BYĆ FONNTANA- ALE CZY DO TEGO DOJDZIE?? SPRAWA UCICHŁA OD JAKIEGOŚ CZASU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

ludzie są gorsi niż psy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Chodzi mi tylko o ten rok o przyszły nabór :) Podobno przed uzawodowieniem armia ściąga teraz wszystkich.Nawet 40-letnich panów... Studenci,którzy zawalili studia też są wciągani... Poza tym wojsko dalej boryka się z ogromnymi problemami kadrowymi.Również nasze łomżyńskie WKU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Tak.Jakiś miesiąc temu zakończyłem rekrutację :) Oczywiście dostałem się.Teraz czekam tylko na telefon z kadr ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=129805&t=129805

Poczytaj sobie tutaj!Wszystkiego się dowiesz :) Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Gdzie i jak duży rozmiar zdjecia można wywołać ? Chodzi mi również żeby było przyzwoitej jakości. Szłyszałem ze w galerii stokrotka, ale różnie sie ludzie wypowiadaja o obsłudze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

witam we wrześniu zaczynam 3 klasę gimnazjum i zaczynam się zastanawiac gdzie iśc do liceum (technikum nie wchodzi w grę) najbardziej mnie interesuje III LO może ktoś (najlepiej uczeń) opisac tą szkołę czy opłaca się tam iśc czy poziom nauczania stoi na dobrym poziomie itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

he, do szkoły filmowej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Dobra szkoła, świetna atmosfera. Po niej zdasz mature bez problemu. Jak wpadniesz na dobrych nauczycieli to bedziesz przez długie lata wspominac chwile w trzecim;p

P S Uważaj na PUMBE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

no to prawda na produkcji trzeba troche zapierdalac, a z zarobkami to przecietnie 1200 zarobisz, ale generalnie napewno jest lepiej niz w dantexsie czy wiomarze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

i oczywiście gratuluję, mam nadzieję, że mi też się powiedzie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

jak najbardziej polecam Ci tę szkołę!!! Uczyłam się w 3 lo w klasie o profilu biol-chem, skończyłam AWF w Warszawie, miałam na tej uczelni stypendium naukowe, a teraz sama uczę, co prawda nie w tej szkole, ale zawsze miło wspominam spędzone tam chwile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

"Nie warto wydawac kasy na studio, jak chcesz to podam ci na maila namiary na kolesia, u ktorego sama robilam 2 dziary i jestem bardzo zadowolona. Dodam,ze jest on bardzo znany..."

I nawet żółtaczkę gratis dostaniesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

studio jest na dlugiej ,masz tam szyld a na nim numer do goscia ,dzwonisz i sie umawiasz

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

to nie jest reklama ja jestem tam zapisana bo nie ma miejsc gdzie indziej a nic na ten temat nie wiem nie jestem z łomży do tegow. wiec jak ktoś tam sie czesał albo malował to prosiłabym o opinie z góry dziekuje

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

idź do 4lomza, padnij na kolana, proś o wybaczenie i błagaj żeby temat usunęli ponieważ nie byłaś świadoma swego głupiego czynu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

JEdność ma chyba teraz najwyższe ceny!!!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

ja nie padne, oni mi moga pasc na kolana, Ty tez chcesz pasc na kolana przede mna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

najtaniej na
http://chomikuj.pl/Default.aspx
też płacisz, ale masz dostęp na tydzień i pobierasz co chcesz.
Osobiście posiadam 5-6 płyt CD z aranżami dobrej jakości w formacie mp.3 i myślę, że byśmy się dogadali jak chcesz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

co sądzicie o salonie fryzjerskim iwona na kazańskiej chodzi mi głównie o upięcie włosów na wesele i o baleyage proszę o odpowiedzi z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

W ten głupi łeb se strzel rewolwer...

Ja pisząc na forum krytykuję głupotę i tendencyjność twoich wypowiedzi. Jak czytam twoje posty to wszystkie atakują ratusz i prezydencję. Wniosek prosty- alboś ty rodzina Głaza albo Borysewicza. A że poziom twoich postów jest adekwatny do poziomu twojego rozumku to nie mogę się oprzeć aby twojej głowy z własną du.pą nie porównać.
I jakoś wiele ci do mojej du.py brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

A basen super że będzie - nawet jak ma być niebieski.
I co dwa baseny to nie jeden.

I dla krytykantów - w basenie się pływa, a nie brodzi, chodzi, czy plotkuje. Dobrym miejscem do plotek jest sauna i jakuzzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Anty4Lomza.. jak po co sie w ogóle odzywasz? nic nie wnosisz do tego tematu, nikomu nie pomozesz tym swoim "ja pier..." to nie jest Twoja pierwsza bezsensowna wypowiedz na tym forum ktora czytam.. wiem ze to juz ktorys z kolei temat o salonach fryzjerskich ale.. jaki admin czy tam moderator takie forum.. nic na to nie poradzisz trzeba sie z tym pogodzic.. wkoncu czego sie spodziewac po lomzyniakach.. tyle razy bylo mowione zeby nie zakladac kolejnych bezsensownych tematow tzn takich samych i takich samych.. mow do slupa a slup jak du..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

szczerze?? jaka szkole sie nie wybierze to zawsze sie bedzie narzekac, potem z perspektywy czasu mozna okreslic czy ta szkola byla dla mnie dobra czy zla. dla mnie 3 pod wzgledem nauki i podejscia do ucznia byl ch.... ale pod wzgledem poznanych ludzi po prostu zaj.... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Naszego synka zapisaliśmy, jak miał skończone 2 latka, ale są dzieci, które mają niewiele ponad rok. Dziecko chyba powinno samo chodzić.
Co do opłaty, to w zeszłym roku szk. płaciliśmy ok. 200 zł, w zależnosci ile było dni wolnych. Dotyczy to przedszkola nr 1.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski



Przestało mi smakować piwo , dzisiaj ledwo wdusiłem mała mocną Łomże , wczoraj musiałem się zmusić żeby wypić jedno piwko z kumplami, do tej pory czuję obrzydzenie ,co się ze mną dzieje ,proszę o pomoc doświadczonych forumowiczów. Dodam że kiedyś normą było 6 -8 na byle imprezce ,czy to może być oznaka że ...aż się boję powiedzieć to na głos .....dorosłem? mam dopiero 27 lat ,nie chcę tak młodo kończyć swojej przygody z piwem ,jestem zrozpaczony!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Dorosłeś ;D?

Hehe ;-) a teraz tak poważnie , może przerwe zrobiłeś ? Albo sie dla kogoś poświęciłeś :P

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Solidaryzuje się w bólu:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Zarząd Pieców Krematoryjnych
Pisz
Ul. Truposzczaków 15
Ob. Starszy Pijak






WEZWANIE



W związku z tym, że Obywatel osiągnął już odpowiedni wiek i wypił maksymalną
ilość alkoholu przeznaczonego dla pijaka, skutkiem czego stał się Obywatel zbyteczny dla społeczeństwa i rodziny.
W myśl ustawy z dn. 31.12.1976 r., rozdział 564, ustęp 13, ma Obywatel Pijak stawić się we środę 28.08.2008 r. w tutejszym krematorium przy piecu nr. 109, celem sproszkowania pozostałości.
W razie nie stawienia się Obywatel będzie przymusowo dowieziony. Picie alkoholu
przed zamianą Obywatela na nawóz z uwagi na grożącą eksplozję pieca krematoryjnego jest zabronione.

Należy ze sobą zabrać:


a) dowód osobisty,
b) wiązkę suchego drewna,
c) garnek na skwarki,
d) pudło na popiół,
e) puszkę hermetycznie zamykaną, na smród.

Przed przybyciem należy:


a) umyć nogi,
b) włożyć wieniec na szyję,
c) pożegnać się z najlepszymi pijakami.


Przesyłka prochów na koszt zarządu.
Odwołanie od powyższego nie przysługuje, wobec czego sprawę należy traktować jako ostateczną.



Starszy Referent Komisarz Piecowy
nawozów sztucznych inż. H. Popiołek
mgr. J. Ruszt

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

moze odstaw browar i przerzuć sie na wodeczkę, mysle że powinno pomóc ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

niedawno kupiłam materc Estrella i bardzo jest wygodny.Na wyszyńskiego tam gdzie kiedys był lider szajs .kosztował 850 wymiary 160*200.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Na allegro i masz kłopot z głowy - przyślą do domu, a kurier wtacha pod drzwi.
Polecam to rozwiązanie jako sprawdzone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Najlepiej jak już w lutym zaczniesz interesować się żłobkiem. Nie wiem czy są brane pod uwagę jakieś kryteria. A opłata to jakieś 200 zł i raz w roku komitet.
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Zarówno uczniowie jak i nauczyciele w każdej szkole są i dobrzy i źli . Wszyscy są ludźmi i nigdzie nie jest idealnie . Ja w każdym razie z perspektywy czasu bardzo dobrze wspominam trzeci . Żeby dobrze zdać maturę, to wszędzie trzeba się uczyć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Wydawcą serwisu i filmu Ty jesteś skałą miała być Parafia Krzyża Świętego w Łomży. Tam dowiedz się czy film został wydany i czy jest jeszcze w sprzedaży. Nie wiem czy doszło do realizacji tego projektu.
Tu masz link do zapowiedzi filmu, niestety zakładka "formularz zamówienia" nie działa.
http://www.4lomza.pl/index.php?k=939

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

ekonom mnie nie interesuje. a co tego żeby reszty nie naśladowac to ten temat założyłem głównie dlatego żeby zapoznac sie z opiniami uczniów. dobrze wiedziec w jakie bagno się pakuje. Bo chyba nikt kto sie wypowiadał w tym temacie nie myślał że ja będę się przy wyborze szkoły kierował radami anonimowych użytkowników, których nie znam i pownie nigdy nie poznam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

co rozumiesz pod pojęciem lepsza szkoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Proponuje zapisać na tańce towarzyskie w Domu kultury lub nowoczesne w MDK DŚT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

Tutaj na przeciwko katedry w tym salonie fryzjerskim



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

a co w sklepie już zabrakło? rozumiem że dużo ludzi wyjeżdża ale ksiegarnie raczej pustkami nie stoją.

zamiast piracić kup, po kiego okradać innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

robiO ahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

koło K1 na Śniadeckiego jest takie salon fryzjerski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

słodki kowboj na dlugiej, po schodkach na gore jest kolezka co tam robi cos jakies paski , koolka i inne wzorki na glowie. kuminski sie chyba salon nazywa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

pisze się dziure, słownik do ręki i wsadź go głęboko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

wkoncu analfabeto pisze się rozłącznie. milego sklejania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

W jakim sensie? Sprecyzuj o co Ci chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

w salonie na dlugiej, kolezka calkiem dobrze operuje maszynka wycinajac wygibasy na wloskach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inżynier Malinowski

klub w sensie legalnie działająca instytucja skupiająca kolarzy/miłośników rowerów albo jeżeli nie klub to czy ktoś organizuje na własną rękę jakieś " wypady w teren" na rowerach oczywiście dla chętnych i miłośników tego sportu



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org