Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Lubella inspiruje i edukuje - warsztaty 2018

 

 

26 lutego 2018 roku zapewne na zawsze zapadnie w pamięci uczniów klasy IIIA
i społeczności naszego gimnazjum. Tego dnia w naszej szkole odbyły się warsztaty kulinarne Lubella prowadzone przez mistrza kuchni Michała „Magla” Myszkiewicza.
A wszystko za sprawą wygranego konkursu „Lubella edukuje i inspiruje”, do którego uczniowie klasy IIIA przystąpili pod opieką Pani Magdaleny Rakowskiej – Grochowskiej. Zadaniem było zrealizowanie trzech scenariuszy lekcji, z czego ostatni wymagał przygotowania potrawy na bazie makaronu i wykonania dwóch zdjęć. To właśnie zdjęcie uczniów podczas gotowania i gotowej potrawy zadecydowało, że to właśnie klasa IIIA wygrała.

Lubella przygotowała sześć stanowisk do pracy. Każda z grup przygotowywała inną potrawę. W menu pojawiły się przystawki, sałatki, danie główne i desery. Michał Myszkiewicz nadzorował i doradzał uczniom w trakcie gotowania. Te kilka godzin spędzone w „kuchni” pozwoliło uczniom zgłębić tajniki gotowania, ale przed wszystkim była to świetna zabawa. Uczniowie mieli oczywiście możliwość skosztowania przygotowanych przez siebie dań, które smakowały wybornie. Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzymał upominek
w postaci zestawu makaronów, kasz i płatków oczywiście marki Lubella. Cieszy fakt, że młodzież gimnazjalna nie boi się wyzwań i potrafi sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 09 marca 2018 11:17
Data ostatniej edycji: pt, 09 marca 2018 11:20:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę