Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wygrana w ogólnopolskim konkursie "Lubella inspiruje i edukuje" 2017

 

Uczniowie klasy IIIA pracując pod opieką Pani Magdaleny Rakowskiej-Grochowskiej zajęli I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Lubella inspiruje i edukuje”. Konkurs polegał na zrealizowaniu trzech zajęć edukacyjnych na podstawie scenariuszy przygotowanych przez Lubellę. Na pierwszych lekcjach  przybliżających  uczniom wartości odżywcze zbóż i ich  znaczenie w codziennej diecie, uczniowie mieli za zadanie przygotowanie kampanii reklamowej na temat wybranego zboża. Podczas drugich zajęć, pracując w grupach, rozegrali grę edukacyjną. Była to świetna lekcja, która pozwoliła gimnazjalistom  zintegrować się, a przy okazji wzbogacić wiedzę o zbożach. Ostatnie zajęcia, najbardziej twórcze i nade wszystko wymagające, polegały na gotowaniu. Uczniowie, wykorzystując przepisy kulinarne Lubelli oraz własne pomysły, przygotowali danie na bazie makaronu. Konkurs polegał na wykonaniu zdjęć podczas gotowania oraz gotowej potrawy, dlatego też ,,młodzi kucharze” wykonali mnóstwo fotografii. Wspierała ich pani Magdalena Rakowska-Grochowska, pomogła, między innymi, w zaaranżowaniu stołu i wykonała zdjęcia.

Nagrodą główną w konkursie  są warsztaty kulinarne w naszej szkole. Poprowadzi je ekspert kulinarny marki Lubella - Michał „Magiel” Myszkiewicz. Zwycięska klasa otrzyma również 1500zł, a nauczyciel koordynujący bon do salonu Empik na kwotę 700zł.

Uczniom klasy IIIA gratulujemy z całego serca, a pani dziękujemy za aprobatę, porady i pomoc.

Wyniki konkursu oraz nagrodzone zdjęcia można znaleźć na stronie: https://www.lubella.edu.pl/#/aktualnosci

 

M. Rakowska-Grochowska

Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 06 lutego 2018 10:32
Data ostatniej edycji: wt, 06 lutego 2018 10:44:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę