Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Sprzątanie świata 2017

 

 

W czwartkowy poranek 19 października 2017 roku, wzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się w akcję „Sprzątanie świata".

Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Tego dnia ma lekcjach wychowania fizycznego uczniowie wraz z nauczycielami: Izabelą Cywińska i Krzysztofem Rychterem udali się w teren Grobli Jednaczewskiej.

Dzieci i młodzież „uzbrojona” w rękawiczki zbierała śmieci do specjalnie przeznaczonych do tego worków.  Uczniowie klasy III B i II B aktywnie włączyły się w akcję porządkowania wydzielonych terenów. Zebrała łącznie około 20 worków, które zostały przekazane Nadleśnictwu Łomżyńskiemu.

 

Izabela Cywińska, Krzysztof Rychter

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 08 stycznia 2018 10:19
Data ostatniej edycji: pon, 08 stycznia 2018 10:26:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę