Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sukces Agnieszki Szymańskiej w konkursie plastycznym

„Odblaski? Biorę w ciemno!!!”

5 grudnia 2017 r. w Urzędzie Miejskim odbyło się podsumowanie „odblaskowego” konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży. Zorganizowany został z inicjatywy Komendy Miejskiej Policji we współpracy z Urzędem Miejskim, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji, Grupą Ratowniczą „Nadzieja”, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Nadleśnictwa Łomża, a także Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych.

Celem konkursu było przypomnienie wszystkim jak ważne są odblaski, które mogą uchronić przed nieszczęściem. Ruch na drodze to nie tylko samochody, ale również  piesi.

Praca plastyczna Agnieszki Szymańskiej z kl. III b zdobyła wyróżnienie spośród 220 prac, które wpłynęły na w/w konkurs. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Justyna Czerwonko

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 05 stycznia 2018 11:48
Data ostatniej edycji: pt, 05 stycznia 2018 11:54:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę