Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 28 lipca 2021 napisz DONOS@

Audycja muzyczna „Różowe lata 70-te”

4 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna pt. „Różowe lata 70”. To kontynuacja cyklu „Muzyczne dekady” rozpoczętego w ubiegłym sezonie artystycznym. Lata 70-te XX wieku to niezaprzeczalna era disco, odblaskowe i nietuzinkowe połączenia kolorów, buty na platformach i muzyka , która była równie barwna jak jej odbiorcy i wykonawcy. Styl disco opanował wówczas niemal cały świat, ogromną popularność zyskała też muzyka elektroniczna. Jest to też okres ciągłego prężnego rozwoju rocka, hard rocka, pojawia się również styl hip-hopowy.

Wykonawcy tamtych czasów, o których nie wolno zapomnieć to m.in.: ABBA, Bee Gees, The Rolling Stones, Pink Floyd, Perfect, Bajm.

 

Justyna Czerwonko

 

 


 

Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 05 stycznia 2018 09:45
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:49:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę