Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Finał etapu powiatowego turnieju szachowego

 

W dniu 28.10.2017 w sali gimnastycznej w Szkoły Podstawowej w Konarzycach odbył się finał etapu powiatowego w szachach drużynowych. W turnieju uczestniczyli uczniowie szkół gimnazjalnych z terenu powiatu łomżyńskiego. Drużyna dziewcząt z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży w składzie: Aleksandra Boguska, Agnieszka Szymańska, Weronika Włostowska, Katarzyna Tomaszczyk oraz Zuzanna Starczewska  zajęły II miejsce. Zespół chłopców z naszego gimnazjum w składzie: Paweł Szeligowski, Łukasz Włostowski oraz Jakub Brutkowski, zajął III miejsce. Dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 18.11.2017 roku w Łomży. Opiekunem był Andrzej Rogiński.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 06 listopada 2017 08:50
Data ostatniej edycji: pon, 06 listopada 2017 08:57:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę