Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 21 maja 2022 napisz DONOS@

PALMY WIELKANOCNE

7 kwietnia 2017r. uczniowie kl. I b z  wraz z wychowawcą  p. M. Nasiadko uczestniczyli w warsztatach robienia palm wielkanocnych. Na spotkanie z ludową artystką p. Teresą Grodzką umówieni byli w Centrum Aktywności Artystycznej i Kulturalnej - Domku Pastora -  w Łomży. Zajęcia okazały się bardzo ciekawe. Były czasem uśmiechu, zabawy, okazywania sobie wyrozumiałości i wzajemnej pomocy, a więc też wspaniałą okazją do integracji zespołu. Krepina - materiał mający właściwości wielokrotnego odkształcania - okazał się łaskawy i dla chłopców, którzy świetnie modelowali z niego krokusy i żonkile. Każdy uczestnik spotkania wyszedł nie tylko z własnoręcznie wykonaną palmą, ale też dowiedział się, jak stara jest tradycja jej robienia. Uczniowie przypomnieli sobie, że palma w tradycji Kościoła symbolizuje mękę, ale też triumf i zmartwychwstanie Jezusa oraz nieśmiertelność duszy ludzkiej.  Miła atmosfera  spotkania wprowadziła wszystkich  w przedświąteczny nastrój.

M. Nasiadko

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 10 kwietnia 2017 09:53
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:51:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę