Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

PÓŁFINAŁ POWIATOWY W FUTSALU DZIEWCZĄT.

11.03.2017 roku w hali sportowej Gimnazjum w Wiźnie odbył się półfinał powiatowy w futsalu dziewcząt. Drużyna dziewcząt z Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży zajęła I miejsce, występowała w składzie: Martyna Trawińska, Klaudia Polakowska, Wiktoria Łuba, Gabriela Kukowska, Karolina Keniksman, Ewa Chojnowska, Justyna Chojnowska, Lidia Płaczek, Daria Modzelewska oraz Aleksandra Trawińska. Dziewczęta awansowały do finału powiatowego, który odbędzie się 18.03.20117 roku w Piątnicy. Opiekunem naszych dziewcząt był Andrzej Rogiński.

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 15 marca 2017 11:25
Data ostatniej edycji: cz, 23 marca 2017 15:04:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę