Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

08.03.2017 roku w hali sportowej w Zespole Szkół nr 2 w Grajewie odbył się półfinał wojewódzki w indywidualnym tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyły gimnazja z terenu byłego województwa łomżyńskiego. Dziewczęta z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży zajęły następujące lokaty: Aleksandra  Andrzejczyk – III miejsce, Wiktoria  Łuba – II miejsce, Weronika Daniszewska – IX miejsce, Martyna Trawińska – XIII miejsce. Natomiast chłopcy z naszego gimnazjum zaprezentowali się następująco: XIV miejsce Piotr Dominikowski, XVII miejsce Dawid Kaszuba, XIX miejsce Karol Ceran, XX miejsce Mateusz Modzelewski. Pierwszych sześć zawodniczek i zawodników wywalczyło awans do finału wojewódzkiego. W punktacji drużynowej dziewcząt I miejsce wywalczyło Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży, natomiast chłopcy z naszego gimnazjum wywalczyli miejsce VI. Opiekunem był Andrzej Rogiński.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 14 marca 2017 08:58
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:14:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę