Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ POWIATOWY W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

12.11.2016 roku w sali konferencyjnej w Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży odbył się finał powiatowy w drużynowych szachach. W turnieju uczestniczyły gimnazja z terenu powiatu łomżyńskiego. Dziewczęta z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grające w składzie: Aleksandra Boguska, Agnieszka Szymańska, Patrycja Juśkiewicz, Martyna Trochimowicz, Weronika Włostowska, Katarzyna Tomaszczyk oraz Zuzanna Starczewska  zajęły I miejsce. Natomiast chłopcy z naszego gimnazjum zajęli także miejsce I, a występowali w składzie: Paweł Szeligowski, Łukasz Włostowski, Michał Filipkowski, Mateusz Jabłecki oraz Kacper Modzelewski. Dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 20.11.2016 roku w Łomży. Opiekunem był Andrzej Rogiński

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 14 listopada 2016 12:00
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:14:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę